Classic Pärnu takistussõidu võistlusel saab näha ka Eesti parimaid noori ratsasportlasi

Uurisime Eesti parimaid noori ratsanikke koondava Estonian Rising Stars tiimi projekti juhilt Linda Maria Randperelt, mida organisatsioon endast kujutab ning mida oodatakse Classic Pärnu võistluselt.

Mis on Estonian Rising Stars?
Estonian Rising Stars on FEI Solidarity programmi alusel loodud tiim, mis koondab parimaid Eesti noori ratsasportlasi takistussõidus. Meie eesmärk on edendada noorte ratsasporti, mille teostamiseks võtavad tiimi sportlased osa ühistest treeninglaagritest, koolitustest ning muudest projektidest. Sportlased esindavad Eestit rahvusvahelistel võistlustel ning kõige tublimad pürgivad Põhjamaade ning Euroopa Meistrivõistlustele. Tiimi treener on Hanno Ellermann, kes kuulub Eesti parimate takistussõitjate hulka.

Kui palju noori ratsasportlasi teie tiimis on ning kui paljusid neist Pärnus näha saab?
Meie tiimis treenib hetkel 19 noort ratsasportlast. Classic Pärnul osaleb enamus meie noori sportlasi, kes Eestis treenivad. Rising Stars tiimis on nii lapsed, juuniorid kui ka noored sportlased, mistõttu osaletakse paljudes Classic Pärnu raames korraldatavates sõitudes.

Mis on teie tiimi eesmärk Classic Pärnul?
Meie peamine eesmärk on, et sportlased teeksid võistlusel ilusad sõidud, saavutaksid auhinnalisi kohti ning naudiksid Pärnus mere ääres võistlemist.

Mida ootate Classic Pärnu võistluselt?
Classic Pärnu võistluselt ootame eelkõige head korraldust ja mõnusat atmosfääri, et veeta üks tore nädalavahetus hobuste seltsis. Kindlasti on sportlastele tähtis hobuste heaolu, seega on oluline, et platside pinnased ja talliala oleksid tasemel.

Kust leiab Estonian Rising Stars kohta rohkem infot?
Instagramis @estonianrisingstars ja Facebookis Estonian Rising Stars.