Toidutänav

Hobusega baari-juhtub ainult Pärnus 🙂

Classic Pärnu esitleb – Toidutänav kutsub sind rõõmsa kõhuga ratsavõistlust vaatama ja niisama mõnusalt ning põnevalt suve lõpust viimast võtma.

★ Tänavatoit ★
Oma legendaarse valikuga on väljas mitmed Eesti parimad toiduautod, kelle värskete maitsete kombineerimise oskuseid saab Pärnus nautida võrdlemisi harva. Kokatakse nii pelmeene, snäkke, magusat. Valik on lai, kuid kõige suuremaks hitiks on kindlasti käsitööburgerid.

★ Meelelahutus ★
Nii lastel kui täiskasvanutel on võimalus end proovile panna kepphobustega takistusraja läbimise võistluses osalemises, avatud on pikniku- ning baariala, kus mõnusate suviste DJ rütmide saatel ka jalga keerutada tuleb. Mälestuseks saab lasta joonistada endast portreefoto ja pildi oma lemmikhobusest, miks mitte ka hennamaalingu kehale, mis jääb mitmeks nädalaks seda mõnusat sündmust meenutama.

Võta ühendust kui soovid oma parimate maitsetega kohal olla:

info@clc.ee , telefon +3725200524

TEGEVUSED 2019

★ Ratsavõistlust kepphobustel viib läbi Hip-Hopa Kepphobused – ratsavõistlused . Parki ülesseadud võistlusväljakul saab nii kepphobustel takistussõidutrenni teha kui ka võistlustest osa võtta.
Pärnumaa Kepphobusõidu Meistriks 2019 võid vabalt tulla just sina!
LISAINFO – https://www.facebook.com/events/512355286187823

Nii leitakse tee päris hobuste juurde – tubli väike poiss asja tõsiselt võtmas 🙂

★ Mõnust suvist suminat hoiab sees klubist õue kolinud Kultuuriklubi Tempel baari- ja tantsu alaga “Hip-Hop-Pop-Up Cafe”. Suve üks viimaseid lõõgastumiseid toimub just siin.

Kultuuriklubi Tempel kolis korraks õue ja fänne tuli juurde 🙂

★ Meenutuste jäädvustamiseks saab lasta teha endast või oma lemmikhobusest kunstiteose või hennaga nahale joonistatud ornamentika lilledest ja miks mitte ka ratsudest.

★ Piknikuala Rannapargis sätib kõik sööjad pehmetele tekkidele või laudade taha istuma.

OSALEJAD 2019

Uulits Tänavagurmee värsketest toorainest valminud gurmeeburgerid.

Dafu BBQ rebitud sealiha burgerid, käsitöö pelmeenid kolme liha või tofu ja kimchiga (vegan), guacamole nachodega (vegan), BBQ kanaliha grillvõileib.

TAPSi Muhu leiva burgerid rebitud lihaga, vege Halloumi burger brioche kukli või Muhu leiva kukliga, grillitud krevetid ingverikastme, koriandri ja tšilliga, bataadifriikad laimi- mee- jalapeno- majoneesi ning parmesani juustuga.

Fresh Smuutikohviku põnevad ja tervislikud värsked mahlad, smuutid ja supersmuutid.

BiteMe käsitööburgerid ja kiired maitsvad snäkid.

★ Pehme masinajäätis ja jääjoogid.

Kohv1k kohvimopeedi südamega valmistatud kohvijoogid ja teed. Menüü on rikkalik – cappucinost matcha latteni, valida saab nii loomse kui taimse piima vahel. Tõeline kohvisõbra unelm!

Bravo Burgeri vanakooli burgerid ja klassikaline valik.

Mack Bar-B-Que Beachclub suveterassiga restoranis põneva valikuga audentne Ameerika köök.

Classic Pärnu Toidutänav
2019