Toetajad

Miks toetada? “Classic” on uus ja erakordse asukohaga ratsaspordivõistlus Eestis, mis toimub 2019.a. 24-25 augustil Pärnu rannas. Korraldajad on saanud inspiratsiooni Miami Beach’il toimuvast Longines Global Champions Tour’ist, kus tipptasemel ratsasport kohtub glamuuri ja erilise atmosfääriga. Meie soov on pakkuda meie partneritele unikaalset elamust vabas õhus, koos hea toidu, meelelahutuse ja parimal tasemel ratsaspordiga. Oma soovist osaleda Classic võistlusel on teada andnud meie tippratsanikud ja ratsutamise takistussõidu Eesti koondise liikmed ning samuti ootame meie esimesele võistlusele ratsutajaid välisriikidest.

Võistluse korraldajate eesmärgiks on ratsanike ja hobuste mugavus ning turvalisus, meie pealtvaatajate rõõmus meel pakutavast meelelahutusest ja ilusatest hobustest ning meie toetajate rahulolu pakutavate turundusväljundite nähtavusest. Võistluse sihtgruppi kuuluvad ratsaspordi huvilised ja igas vanuses hobusesõbrad. Kindlasti on suur osa pealtvaatajatest Pärnust ja suvised Pärnu külalised, kes tahavad ja oskavad nautida suvise Pärnu elegantset atmosfääri. Oleme kindlad, et rahvusvahelised võistlejad toovad publiku kohale ka Soomest, Lätist, Venemaalt ning teistest välisriikidest.

Meie võistluse kutsutud külaliste telgiala annab harukordselt hea võimaluse korraldada võistlusareeni ääres kliendiüritus, ärikohtumine või lihtsalt tore päev sõpradega. Pakume 5×5 telke koos catering teenusega. Meie toetajatega sõlmitavad reklaampaketid pakuvad erinevaid reklaamiväljundeid ja rätsepatööna just teie ettevõttele mõeldud lahendusi.

Toetades Classic 2019 ratsaspordivõistlust, toetad ka Eesti ratsasporti!

Turundus- ja müügiinfo: info@clc.ee, tel: 503 6102.

Täname toetajaid: