Toetajad

Me teeme seda koos! Aitäh et meid usaldate, Classic Pärnu 2021 koostööpartnerid ja toetajad!

Miks toetada? Classic Pärnu on erakordse asukohaga ratsaspordivõistlus Eestis, mis toimub juba teist korda17-18. juulil Pärnu rannas. Korraldajad on saanud inspiratsiooni Miami Beach’il toimuvast Longines Global Champions Tour’ist, kus tipptasemel ratsasport kohtub glamuuri ja erilise atmosfääriga. Meie soov on pakkuda meie partneritele unikaalset elamust vabas õhus, koos hea toidu, meelelahutuse ja parimal tasemel ratsaspordiga. Oma soovist osaleda Classic võistlusel on teada andnud meie tippratsanikud ja ratsutamise takistussõidu Eesti koondise liikmed ning samuti ootame meie esimesele võistlusele ratsutajaid välisriikidest.

Võistluse korraldajate eesmärgiks on ratsanike ja hobuste mugavus ning turvalisus, meie pealtvaatajate rõõmus meel pakutavast meelelahutusest ja ilusatest hobustest ning meie toetajate rahulolu pakutavate turundusväljundite nähtavusest. Võistluse sihtgruppi kuuluvad ratsaspordi huvilised ja igas vanuses hobusesõbrad. Kindlasti on suur osa pealtvaatajatest Pärnust ja suvised Pärnu külalised, kes tahavad ja oskavad nautida suvise Pärnu elegantset atmosfääri. Tahame olla aktiivne partner Pärnu linnale, et anda Pärnu külalistele lisamotivatsiooni selle pika ajalooga kuurortlinna külastamiseks. Oleme kindlad, et rahvusvahelised võistlejad toovad publiku kohale ka Soomest, Lätist, Venemaalt ning teistest välisriikidest.

Meie võistluse kutsutud külaliste telgiala annab harukordselt hea võimaluse korraldada võistlusareeni ääres kliendiüritus, ärikohtumine või lihtsalt tore päev sõpradega. Pakume 5×5 telke koos catering teenusega. Meie toetajatega sõlmitavad reklaampaketid pakuvad erinevaid reklaamiväljundeid ja rätsepatööna just teie ettevõttele mõeldud lahendusi.

Turundusväljundid partneritele

Classic Pärnu turundustegevused on jagatud kaheks – kohapealsed ja eeltegevused. Kohapealsetest tegevustest on fookus võistlussõitudel ning partneritele erinevates telkides ja restoranides pakutavatel turundustegevustel. Lisaks kasutame digitaalseid ekraane ürituse sõnumite edastamiseks ning päevajuhi poolt edastatavaid sõnumeid meie üritusega seotud info kommunikeerimiseks. Eeltegevustes on kasutusel kaasaegseimad meediakanalid ja traditsioonilsed kanalid nagu trüki- ja välimeedia, eesmärgiga jõuda kõige efektiivsemalt ürituse laia sihtgrupini. Loomulikult kasutame koostöös partneritega ka nende turunduse ja kommunikatsiooni kanaleid,  et ürituse infot veel laiemalt levitada.

Toetades Classic Pärnu ratsaspordivõistlust, toetad ka Eesti ratsasporti!

Võta ühendust: info@clc.ee telefon +3725036102, +3725200524